هدیه رایگان با هر خرید ویزا کارت

شرایط استفاده از سرویس های وب سایت

متن قرارداد استفاده از خدمات صدور ویزا/مستر کارت مجازی توسط وب سایت

طرفین قرارداد
این قرارداد ما بین طرفین قرارداد ، مالکیت این وب سایت (پژمان بختیاری) و بازدیدکنندگان این وب سایت و کلیه افراد و سازمان ها و شرکت های بهره مند از خدمات این وب سایت چه با پرداخت هزینه ، چه به صورت رایگان می باشد.

مشتریان و بازدید کنندگان این وب سایت به این وب سایت اختیار به روز رسانی و تغییر در متن قرارداد را با صلاحدید مالکیت وب سایت می دهند و این ضمانت را به ما میدهند که با قرارداد تغییر داده شده احتمالی در آینده کاملا موافق خواهند بود.

بندهای قرارداد توافقی
1-موجودی کارت های ما بین 10$ تا 1000$ با توجه به سفارش مشتری می باشد.

2-هزینه صدور کارت ها در بخش تعرفه و هزینه ها قابل مشاهده است و امکان تغییر تعرفه ها در هر زمانی وجود دارد.

3-کارت های ما از نوع PrePaid card بوده و جهت استفاده در خریدهای اینترنتی و خریدهای آفلاین با دورنگار و ایمیل و یا پرداخت های از طریق تلفن می باشند و قابلیت استفاده در دستگاه خودپرداز یا A.T.M را ندارند.

4-کارت های ما از نوع مجازی یا Virtual هستند ، بدین معنی که فیزیکی نمی باشند  و پس از ارسال اطلاعات کارت به صندوق رایانامه مشتری، به هیچ وجه امکان انصراف از خرید و پس گرفتن کارت وجود نخواهد داشت.

5-نظر به ارسال اطلاعات کارت مجازی توسط ایمیل ، مشتری تضمین مینماید که آدرس ایمیل فعال خود را که از صحت امنیت آن مطمئن است در اختیار سایت قرار میدهد.شما پس از تکمیل سفارش اطلاعات زیر را دریافت میکنید:
Card Number
Cvv2 Code
Expiry Date
Billing Address

6-وب سایت تضمین می کند که کارت های  صادر شده ، به اندازه و مقدار مورد نظر و تعیین شده ، موجودی خواهد داشت.

7-مسئولیت هرگونه استفاده غیر قانونی و غیر مجاز از کارت های صادره توسط ما، در سایت های قمار و عضویت در سایت های غیر اخلاقی و … کاملا به عهده مشتری بوده و در این گونه موارد در صورت بروز مشکل ، این وب سایت هیچ گونه پیگیری و پشتیبانی انجام نخواهد داد.

8- بنابرقوانین بانک صادر کننده ، استفاده از این نوع کارت ها در وبسایت های ارایه کننده بازیهای آنلاین قمار و غیر اخلاقی، غیرقانونی بوده و امکان پذیر نمیباشد.

9-مسئولیت حفظ اطلاعات کارت اعتباری شما پس از ارسال توسط ایمیل تماما بر عهده خریدار است و چنانچه خریدار به هر دلیلی از جمله سهل انگاری در حفظ اطلاعات کارت و یا غیره موجودی خود را از دست دهد وب سایت هیچگونه مسئولیتی را بر عهده نخواهد گرفت و مسئولیت آن تماما بر عهده خریدار است ، البته یادآوری این نکته مهم است که جزئیات کلیه تراکنش ها و تاریخ انجام آنها در صورتحساب کارت نزد بانک صادر کننده ثبت میگردد و سند بسیار معتبری جهت پیگیری های آینده این وب سایت می باشد.

10-کارت های اعتباری در مدت زمان ذکر شده درسایت آماده و ارسال میشوند. اما چنانچه به هر دلیلی از جمله ترافیک کاری در سایت بانک صادرکننده ، یا وجود نقض فنی در وب سایت بانک ، وب سایت نتواند کارت را در زمان تعیین شده ارسال نماید، خریدار تا 10 روز به وب سایت مهلت اضافی جهت تهیه و انجام مراحل صدور خواهد داد و چنانچه پس از آن نیز وب سایت نتواند کارت را صدور و ارسال کند ، وب سایت موظف است مبلغ پرداخت شده را بدون هیچ کسری به یکی از حساب های بانک ملت یا ملی که ترجیحا باید به اسم خریدار باشد ، به خریدار باز گرداند .

11-هیچ شرکت و یا بانک صادر کننده کارت اعتباری از هر نوع و با هر ظرفیت نمی تواند تضمین نماید که کارت اعتباری صادر شده توسط آن شرکت و یا بانک توسط تمام فروشندگان و بدون استثناء مورد پذیرش واقع می گردد لذا احتمال این امر برای کارت های ما همانند تمامی شرکت های و بانک های دیگر در سرتاسر جهان منتفی نیست.

12-امکان گرفتن آخرین موجودی از کارت اعتباری وجود دارد برای این منظور مشتری می بایست شماره کارت اعتباری خود را به همراه اطلاعات مورد نیاز دیگر در  برای ما ارسال نماید ، در اسرع وقت آخرین موجودی کارت توسط ایمیل به ایمیل خریدار ارسال می گردد.

13-کارتهای  مجازی ما به صورت پیش پرداخته یا PrePaid هستند و قابلیت شارژ مجدد را ندارند.

14-با توجه به مشکلات سیاسی برخی از کشورها با کشور ما ایران، چنانچه کشور تحت هرگونه فشار سیاسی و اقتصادی و تحریم قرار گیرد ، ممکن است فروشگاه های اینترنتی خریداران ایرانی را مورد پذیرش قرار ندهند ، که در این شرایط ، وب سایت هیچگونه مسئولیتی بر عهده ندارد و تنها تضمین میکند که الباقی موجودی درون کارت ها محفوظ خواهند بود.

15-مشتری تایید و تضمین میکند که با توجه به تحریم های سنگین علیه ایرانیان ، حتما خرید خود را از طریق آی پی آمریکا یا کشورهای دیگر انجام دهد، خرید هایی که توسط نرم افزار های فیلترشکن و پروکسی انجام شوند به صورت قطع باعث ایجاد مشکل برای کارت اعتباری شما میشوند لذا به هیچ وجه مسئولیتی در این مورد برعهده ما نمیباشد، مشتری موظف به استفاده از آی پی وی پی ان آمریکا یا کشورهای دیگر میباشد .